You are here

URBACT - Česká republika

V České republice, stejně tak jako v ostatních zemích, města představují dlouhodobě klíčový prvek rozvoje konkurenceschopnosti. Program URBACT je jedním z nástrojů, který je v ČR k rozvoji měst využíván.

Národní kontaktní místo programu URBACT
Funkci Národního kontaktního místa Operačního programu URBACT III v České republice vykonává odbor regionální politiky MMR ČR.
Eliška
Pilná
Gesční ministerstvo pro URBACT
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
František
Kubeš
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR
Eliška
Pilná
Související sítě

Nodus

Nodus is a project for a working group focused on the links between urban regeneration and spatial planning elements that influence regional...

Roma-Net

Integration of Roma populations is the focus of our Roma-Net project. The common challenge of our partnership is how to overcome negative attitudes,...

RetaiLink

Ten european cities inspire each other to create innovative strategies that revitalize the retail sector in medium-sized cities.
Sdílejte příběh vašeho města na blogu OP URBACT
Blog OP URBACT je otevřený příspěvkům od představitelů měst, akademiků, aktivistů na místní úrovni ze všech koutů Evropy (a světa), kteří by rádi sdíleli své praktiky, výzkumy a nadšení týkající se záležitostí souvisejících s integrovaným městským rozvojem.
Zaregistrujte se na workshopy OP URBACT v rámci Evropského týdne regionů a měst!
Registrace na Evropský týden regionů a měst 2018 (EWRC), který se bude konat v Bruselu od 8. do 11. října pod titulkem "Pro silnou kohezní politiku EU po roce 2020", je nyní otevřena. Můžete se zaregistrovat (link is external) přímo na zasedání, která vás zajímají, včetně zasedání pořádaného OP URBACT na téma překonávání výzev při implementaci řešení udržitelného rozvoje měst (více informací níže). OP URBACT také přispěje na společném zasedání Evropských územních programů na téma budování uživatelsky orientovaného digitálního veřejného sektoru (také níže).
Program Festivalu měst OP URBACT 2018 je online!
Program Festivalu měst OP URBACT 2018 je zveřejněn na webových stránkách této události: 2018cityfestival.urbact.eu.
Akce
M T W T F S S
 
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30